Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Personal Kultur- och fritidskontoret

Kultur- och fritidschef

Kenneth Johansson, 026 - 24 13 01

kenneth.johansson@sandviken.se

Förvaltningsekonom

Emma Zettlin, 026 - 24 13 02
emma.zettlin@sandviken.se

Kultur- och fritidskontoret

Martha Anderstedt, Nämndsekreterare/Utredare,
026-24 11 03
martha.anderstedt@sandviken.se

Lena Heed, Personalhandläggare, 026 - 24 18 28
lena.heed@sandviken.se

Kulturenheten

Marcus Strand, Enhetschef, 026 - 24 16 12
marcus.strand@sandviken.se

Pernilla Willman, Producent, 026 - 24 11 52
pernilla.willman@sandviken.se

Anders Selgeryd, Producent, 026 - 24 15 26
anders.selgeryd@sandviken.se

Lina Högberg
Informatör/Administratör
026-24 19 35
lina.hogberg@sandviken.se

Jens Åberg, projektledare föreningsmatchning, 026 - 24 16 05
jens.aberg@sandviken.se

Fritidsenheten

Niklas Bergdahl, Enhetschef 026 - 24 11 07
niklas.bergdahl@sandviken.se

Erik Wilhelmsson, Fritidssamordnare, 026 - 24 19 66
erik.vilhelmsson@sandviken.se

Einar Persson, Friluftssamordnare, 026 - 24 19 53
einar.persson@sandviken.se

Tarja Östlund, Verksamhetsutvecklare ungdom, 026 - 24 18 63
tarja.ostlund@sandviken.se

Jens Åberg, Verksamhetsledare ungdom, 026 - 24 16 05
jens.aberg@sandviken.se

Sidan uppdaterad: 2017-04-20
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se