Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Personal Kunskapskontoret

Besöksadress: Sätragatan 66
Postadress:
Sandvikens Kommun
Kunskapskontoret
811 80 SANDVIKEN

E-post: kunskapsnamnd@sandviken.se
Telefon reception: 026-24 15 00
Telefon Medborgarservice: 026-24 00 00
Fax: 026-25 58 87

Skolchef

Inger Norman, 026-24 12 04
E-post: inger.norman@edu.sandviken.se

Skolformschef förskola

Anita Persson, 026-24 19 37
E-post: anita.persson@edu.sandviken.se

Skolformschef grundskola och särskola

Birgitta Orrebo, 026-24 14 64
E-post: birgitta.orrebo@edu.sandviken.se

Skolformschef gymnasieskola

Eva Simonsson, 026-24 24  11
E-post: eva.simonsson@edu.sandviken.se

Chef Elevhälsan

Catharina Högström, 026-24 18 92
E-post: catharina.hogstrom@edu.sandviken.se

Britt-Marie Stålnacke, Reception, Assistent fakturor
E-post: britt-marie.stalnacke@edu.sandviken.se
Inger Wagenius, Assistent
E-post: inger.wagenius@edu.sandviken.se
Inglis Wåhlberg, Assistent
E-post: inglis.wahlberg@edu.sandviken.se

Karin Jankensgård, Registrator/nämndsekreterare
E-post: karin.jankensgard@edu.sandviken.se

Eva Ceder, HR-konsult
E-post: eva.ceder@edu.sandviken.se
Louise Salomonsson, HR-konsult
E-post: louise.salomonsson@edu.sandviken.se

Helena Harrysson, Personalutvecklare
E-post: helena.harrysson@edu.sandviken.se

Jane Sandberg, Förvaltningsekonom
E-post: jane.sandberg@edu.sandviken.se
Kerstin Eriksson, Förvaltningsekonom
E-post: kerstin.eriksson@edu.sandviken.se
Anna Wikman, Förvaltningsekonom
E-post: anna.wikman@edu.sandviken.se
Sofia Hammarberg, Förvaltningsekonom
E-post: sofia.hammarberg@edu.sandviken.se
Jonas Broström, Förvaltningsekonom
E-post: jonas.brostrom@edu.sandviken.se

Ann-Sofie Andersson, Placeringshandläggare förskola
E-post: ann-sofi.andersson@edu.sandviken.se
Lena Blixt, Placeringshandläggare förskola/fakturor
E-post: lena.blixt@edu.sandviken.se

Lena Eriksson, Förskoleadministratör
E-post: lena.eriksson@edu.sandviken.se
Agneta Witte-Laschka, Förskoleadministratör
E-post: agneta.witte@edu.sandviken.se
Katarina Bergström, Administratör
E-post: katarina.a.bergstrom@edu.sandviken.se

Kenneth Humling, Kvalitetsutvecklare
E-post: kenneth.humling@edu.sandviken.se
Johan Larsson, Kvalitetsutvecklare
E-post: johan.a.larsson@edu.sandviken.se

Ann Åkerlöf Olsson, Skolutvecklare
E-post: ann.akerlof@edu.sandviken.se

Evin Hajo, Samordnare flerspråkighet
E-post: evin.hajo@edu.sandviken.se

Rolf Perpåls, IT-samordnare
E-post: rolf.perpals@edu.sandviken.se
Agneta Björk, IT-pedagog, Dataskydssamordnare
E-post: agneta.bjork@edu.sandviken.se
Sören Andersson, IT-samordnare
E-post: soren.andersson@edu.sandviken.se

Veronica Östman, NTA-samordnare
E-post: veronica.ostman@edu.sandviken.se

Sidan uppdaterad: 2018-08-22
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se