Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Personal Kunskapskontoret

Besöksadress: Sätragatan 66

Postadress:
Kunskapskontoret
811 80 SANDVIKEN
E-post: kunskapsnamnd@sandviken.se
Telefon: 026-24 00 00
Fax: 026-25 58 87

Skolchef

Inger Norman, 026-241204
E-post: inger.norman@edu.sandviken.se

Skolformschef förskola

Anita Persson, 026-241937
E-post: anita.persson@edu.sandviken.se

Skolformschef grundskola och särskola

Birgitta Orrebo, 026-241464
E-post: birgitta.orrebo@edu.sandviken.se

Skolformschef gymnasieskola

Eva Simonsson, 026-242411
E-post: eva.simonsson@edu.sandviken.se

Chef Elevhälsan

Maude Wiklund-Andersson, 026-241892
E-post: maude.wiklund-andersson@edu.sandviken.se



Britt-Marie Stålnacke, Reception, Assistent fakturor
026-241500
E-post: britt-marie.stalnacke@edu.sandviken.se
Inger Wagenius, Assistent 026-240431
E-post: inger.wagenius@edu.sandviken.se
Inglis Wåhlberg, Assistent
E-post: inglis.wahlberg@edu.sandviken.se

Karin Jankensgård, Registrator/nämndsekreterare
026-241849
E-post: karin.jankensgard@edu.sandviken.se

Eva Ceder, HR-konsult 026-241687
E-post: eva.ceder@edu.sandviken.se
Louise Salomonsson, HR-konsult 026-242017
E-post: louise.salomonsson@edu.sandviken.se
Hanna Engman, HR-konsult 026-241209
E-post: hanna.engman@edu.sandviken.se

Helena Harrysson, Personalutvecklare 026-242182
E-post: helena.harrysson@edu.sandviken.se

Jane Sandberg, Förvaltningsekonom 026-241237
E-post: jane.sandberg@edu.sandviken.se
Kerstin Eriksson, Förvaltningsekonom 026-241178
E-post: kerstin.eriksson@edu.sandviken.se
Anna Wikman, Förvaltningsekonom 026-241395
E-post: anna.wikman@edu.sandviken.se
Sofia Hammarberg, Förvaltningsekonom 026-241552
E-post: sofia.hammarberg@edu.sandviken.se
Ronny Sjögren, Förvaltningsekonom 026-241975
E-post: ronny.sjogren@edu.sandviken.se

Ann-Sofie Andersson, Placeringshandläggare förskola 026-241106
E-post: ann-sofi.andersson@edu.sandviken.se
Lena Blixt, Placeringshandläggare förskola/fakturor 026-241182
E-post: lena.blixt@edu.sandviken.se

Lena Eriksson, Förskoleadministratör 026-241474
E-post: lena.eriksson@edu.sandviken.se
Agneta Witte-Laschka, Förskoleadministratör 026-241471
E-post: agneta.witte@edu.sandviken.se

Kenneth Humling, Kvalitetsutvecklare 026-241362
E-post: kenneth.humling@edu.sandviken.se
Johan Larsson, Kvalitetsutvecklare 026-241144
E-post: johan.a.larsson@edu.sandviken.se

Ann Åkerlöf Olsson, Skolutvecklare 026-241330
E-post: ann.akerlof@edu.sandviken.se

Evin Hajo, Samordnare flerspråkighet 026-241478
E-post: evin.hajo@edu.sandviken.se

Rolf Perpåls, IT-samordnare 026-241765
E-post: rolf.perpals@edu.sandviken.se
Agneta Björk, IT-pedagog, Personuppgiftsombud 026-241982
E-post: agneta.bjork@edu.sandviken.se
Sören Andersson, IT-samordnare 026-241669
E-post: soren.andersson@edu.sandviken.se

Veronica Östman, NTA-samordnare 026-241836
E-post: veronica.ostman@edu.sandviken.se


Sidan uppdaterad: 2017-12-12
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se