Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakta Kulturcentrum

Program

Pernilla

Pernilla Willman

Producent
026-24 11 52
pernilla.willman@sandviken.se

Anders

Anders Selgeryd

Producent/Uthyrning
026-24 15 26
anders.selgeryd@sandviken.se

Patrik Enebrink

Patrik Enebrink

Tekniker
026-24 24 81
patrik.enebrink@sandviken.se

Marcus

Lina Högberg

Informatör/Administratör
026-24 19 35
lina.hogberg@sandviken.se

Konferens

Malin

Malin Palmberg

Konferenschef, Folkets Hus
026-27 97 24
malin.palmberg@sandviken.fh.se

Ledning

Kenneth

Kenneth Johansson

Chef, Kultur och Fritid
026-24 00 00
kenneth.johansson@sandviken.se

Stefan

Stefan Hedin

VD, Folkets Hus
026-27 97 25
stefan.hedin@sandviken.fh.se

Enhetschefer

Marcus

Marcus Strand

Chef, Kulturenheten
026-24 00 00
marcus.strand@sandviken.se

Karin

Yvonne Gärd

Chef, Kulturskola
026-24 00 00
yvonne.gard@edu.sandviken.se

Malin

Peter Hirseland

Chef, Bibliotek och Litteraturhus
026-24 00 00
peter.hirseland@sandviken.se

Sidan uppdaterad: 2017-09-27
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se