Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakta Litteraturhuset Trampolin

 

Öppna verkstäder och program förskolor:

Katarina Eriksson,
Vik.Verksamhetsutvecklare
026-241145 eller 070-0899643
katarina.a.eriksson@edu.sandviken.se

Verksamhet för skolor:

Elin Folkesson
Kultursamordnare
072-8805281 eller 026-241179
elin.folkesson@sandviken.se

Ingeborg Wasserman Westlin
Bibliotekarie
ingeborg.westlin@sandviken.se

Kunskapscentrum, forskningsresurs:

Karin Forsgren Anderung
Verksamhetsutvecklare
026-24 16 35, 070-089 96 65
karin.forsgren.anderung@sandviken.se

Studiebesök:

Peter Hirseland
Enhetschef Bibliotek, Litteraturhuset Trampolin
026-24 16 10
peter.hirseland@sandviken.se

 

Besöksadress: Kulturcentrum, Köpmangatan 5-7, Sandviken

Sidan uppdaterad: 2018-04-24
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se