Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakta Litteraturhuset Trampolin

 

Öppna verkstäder, program förskolor och skolor:

Katarina Eriksson,
Vik. verksamhetsutvecklare t.o.m. 31 december 2017
katarina.a.eriksson@edu.sandviken.se

Elin Folkesson,
Verksamhetsutvecklare
026-24 11 45, 070-089 96 43
elin.folkesson@sandviken.se

Kunskapscentrum, forskningsresurs:

Karin Forsgren Anderung
Verksamhetsutvecklare
026-24 16 35, 070-089 96 65
karin.forsgren.anderung@sandviken.se

Studiebesök:

Peter Hirseland
Enhetschef Bibliotek, Litteraturhuset Trampolin
026-24 16 10
peter.hirseland@sandviken.se

Övrig personal:

Ingeborg Wasserman Westlin
Bibliotekarie
ingeborg.westlin@sandviken.se

 

Besöksadress: Kulturcentrum, Köpmangatan 5-7, Sandviken

Sidan uppdaterad: 2017-08-07
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se