Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakta Första Steget på
LOK-Center

Besöksadress:
Smedsgatan 21, Sandviken

Postadress:
Sandvikens Kommun
LOK-Center
811 80 Sandviken

E-post: lokcenter@sandviken.se


Vi som arbetar här:

Johnny Sandgren

Enhetschef
026-24 19 16, 076-112 62 91
johnny.sandgren@sandviken.se

Spohgmai Farid

Projektledare OMSTART/Studie- och yrkesvägledare
026-24 19 18
spohgmai.farid@sandviken.se

Louise Olsson

Samordnare KAA
026-24 12 69
louise.olsson@sandviken.se

Maria Persson

Samordnare KAA
026-24 19 13
maria.a.persson@sandviken.se

Niklas Vallgren

Arbetsmarknadshandläggare
026-24 00 88
niklas.vallgren@sandviken.se

Henrik Berg

Arbetsmarknadshandläggare
026-24 10 37
henrik.berg@sandviken.se

Teddy Markström

Projektmedarbetare/Matchningskoordinator
026-24 19 89
teddy.markstrom@sandviken.se

Emma Heldevik

Projektledare IMFIS (Inkluderande och Meningsfull Framtid I Sandviken)
026-24 24 01
emma.heldevik@sandviken.se

Frida Ollas

Projektledare eXtra stöd i Sandviken/Studie- och yrkesvägledare
026-24 19 68
frida.ollas@sandviken.se

Babrak Farid
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 13 88
babrak.farid@sandviken.se


Jag vill att ni kontaktar mig om * (obligatorisk)
Jag vill att ni kontaktar mig om









Sidan uppdaterad: 2019-11-06
Rapportera fel på sidan: medborgarservice@sandviken.se