Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakter
LOK-Center

Besöksadress:
Smedsgatan 21, Sandviken

Postadress:
Sandvikens Kommun
LOK-Center
811 80 Sandviken

E-post: lokcenter@sandviken.se


Vi som arbetar här är:

Johnny Sandgren
Enhetschef
026-24 19 16, 076-112 62 91
johnny.sandgren@sandviken.se

Jöran Lindström
Projektledare
026-24 03 31
joran.lindstrom@edu.sandviken.se

Spohgmai Farid
Delprojektledare OMSTART/samordnare KAA/Studie- och yrkesvägledare
026-24 19 18
spohgmai.farid@sandviken.se

Maria Persson
Samordnare KAA (Kommunens aktivitetsansvar)
026-24 19 13
maria.a.persson@sandviken.se

Emma Heldevik
Projektledare IMFIS (Inkluderande och Meningsfull Framtid I Sandviken)
026-24 24 01
emma.heldevik@sandviken.se

Nenad Tolic
Projektledare eXtra stöd i Sandviken
026-24 20 10
nenad.tolic@sandviken.se

Louise Olsson
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 12 69
louise.olsson@sandviken.se

Henrik Berg
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 10 37
henrik.berg@sandviken.se

Babrak Farid
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 13 88
babrak.farid@sandviken.se

Lena Larsson
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 24 03
lena.larsson@sandviken.se

Annica Andersson
Arbetsmarknadshandläggare/Studie- och yrkesvägledare
026-24 15 81
annica.andersson@sandviken.se

Mikael Bergling
Arbetsmarknadshandläggare
026-24 10 13
mikael.bergling@sandviken.se

Anders Markström
Arbetsmarknadshandläggare/Koordinator
026-24 16 04
anders.markstrom@sandviken.se

Birgitta Grell
Arbetsmarknadshandläggare/Kurator
026-24 09 92
birgitta.grell@edu.sandviken.se

Ledsagarservice

Carlo Örtoft
Handledare Ledsagarservice
026-24 10 14
carlo.ortoft@sandviken.se

ÅNYO

Anette Åhlander
Handledare ÅNYO
026-24 10 85
anette.ahlander@sandviken.se

Suleiman Osman
Handledare ÅNYO
072-880 53 39
suleiman.osman@sandviken.se

Arbetslag

Aras Hajabdi
Handledare Väglag- och Återbruk
026-24 02 68
aras.hajabdi@sandviken.se

Mats Blomkvist
Handledare Göransson Arena
026-24 21 42
mats.blomkvist@sandviken.se

Mikael Bresell
Handledare Årsunda
026-24 10 11
mikael.bresell@sandviken.se

Moustafa Jasim
Handledare Skogen
026-24 15 35
moustafa.jasim@sandviken.se

Raed Hesso
Handledare Skogen
026-24 01 47
raed.hesso@sandviken.se

Sermed Alseifi
Handledare Skogen
026-24 07 00
sermed.alseifi@sandviken.se

Tyson Kapawsay
Handledare Snickeri
026-24 10 15
tyson.tyson@sandviken.se

Usama Nadeem Boti
Handledare Skogen
026-24 01 04
usama.nadeem.boti@sandviken.se


Jag vill att ni kontaktar mig om * (obligatorisk)
Jag vill att ni kontaktar mig om









Sidan uppdaterad: 2020-09-28
Rapportera fel på sidan: medborgarservice@sandviken.se