Translate

Telefon
Medborgarservice: 026-24 00 00

Besöksadress
Stadshuset: Odengatan 37, Sandviken

Postadress
Sandvikens Kommun, 811 80 SANDVIKEN

E-post
medborgarservice@sandviken.se

Öppettider
Vardagar 08.00-17.00

Kontakta LOK-Center

Besöksadress:
Folkets Hus/Kulturcentrum vån 3, Köpmangatan 5-7, Sandviken

Postadress:
Sandvikens Kommun
Arbetslivsförvaltningen, LOK-Center
811 80 Sandviken

E-post: lokcenter@sandviken.se

Vi arbetar på LOK-Center

Johnny Sandgren

Enhetschef
026-24 19 16, 076-112 62 91
johnny.sandgren@sandviken.se

Maria Mikaelian

Projektledare Första Steget, Ung i Sandviken
026-24 19 01
maria.mikaelian@sandviken.se

Hjalmar Öhagen

Projektmedarbetare Första Steget och projektekonom
026-24 19 13
hjalmar.ohagen@sandviken.se

Gabriella Eklund

Utvecklingssamordnare Plug-In och
projektmedarbetare Första Steget
026-24 19 52
gabriella.eklund@sandviken.se

Patrik Larsson

Projektmedarbetare Första Steget/Plug-In och
kompetensmäklare Semaforen västra Gästrikland
026-24 14 02
patrik.t.larsson@sandviken.se

Mao Liljedahl

Projektmedarberare Första Steget/Lärare IM-programmen
026-24 10 63
mao.liljedahl@edu.sandviken.se

Ann-Charlotte Rundlöf

Studie- och yrkesvägledare
026-24 19 18
ann-charlotte.rundlof@sandviken.se

Spohgmai Farid

Studie- och yrkesvägledare
026-24 19 68
spohgmai.farid@sandviken.se

Erika Andersson

Samordnare KAA
026-24 12 69
erika.andersson@edu.sandviken.se

Emma Heldevik

Samordnare KAA
026-24 24 01
emma.heldevik@sandviken.se

Niklas Vallgren

Projektmedarbetare
026-24 00 88
niklas.vallgren@sandviken.se

Ted Haraldsson

Praktiksamordnare
026-24 10 03
ted.haraldsson@sandviken.se

 


 

Jag vill att ni kontaktar mig angående *
Multiple selection









Sidan uppdaterad: 2017-08-30
Rapportera fel på sidan: webbredaktionen@sandviken.se